POZOSTAŁO
dni
godzin
minut
sekund
EUR (0%)
CEL: 3000000 EUR

Niezwykły pomysł
z kosmiczną szansą na zysk!

NOL Restaurant to przedsięwzięcie, które może zapewnić Ci kosmiczne zyski i nieziemską satysfakcję inwestora. Jego celem jest stworzenie nietypowej restauracji w formie „latającego spodka”, czyli Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego rodem z pasjonujących filmów sci-fi. Dwukondygnacyjny lokal ma zostać zbudowany ze stali i blachy ocynkowanej, a cała bryła ma być podświetlana reflektorami. Atutem restauracji będzie nie tylko wyjątkowa estetyka, ale też znakomita kuchnia, łącząca smaki Ameryki Północnej, Meksyku i Grecji.

Więcej o projekcie

Cel

Celem Macieja Koniecznego, pomysłodawcy i głównego zarządzającego projektem, jest nie tylko zapewnienie klientom smacznych dań, ale też możliwości ciekawego spędzenia czasu. Właśnie dlatego wokół budynku ma powstać ścieżka edukacyjno-rozrywkowa, przybliżająca odwiedzającym wiedzę na temat astronomii w najbardziej przystępny sposób. Projekcje VR, wizualizacje laserowe czy makiety planet Układu Słonecznego zafascynują całą rodzinę!

Pomysł

Przedsięwzięcie NOL Restaurant możesz potraktować jako genialny pomysł na inwestycję własnych środków. Na podstawie przeprowadzonej przez nas analizy rynku można założyć, że zwrot inwestycji może usatysfakcjonować najbardziej wymagających. NOL Restaurant, intrygujący wyglądem lokal, oferujący uwielbiane dania fast food w przystępnej cenie, dobrze wpisuje się w schemat najchętniej odwiedzanego lokalu gastronomicznego przez konsumentów w Polsce.

Wizja

Po sfinalizowaniu założonej wizji, a więc otwarciu pierwszego lokalu, spółka wybuduje kolejne obiekty - docelowo po 16 w każdym polskim województwie. Wszystkie mają stanąć w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach, na przykład przy cieszących się szczególną popularnością trasach.

Fast Food

Wartością NOL Restaurant ma być też przede wszystkim nieziemsko dobre jedzenie. Skupimy się na najpopularniejszych, powszechnie uwielbianych daniach kuchni północnoamerykańskiej z elementami kuchni greckiej i meksykańskiej. Taki miks przypadnie do gustu zarówno miłośnikom klasyki spod znaku comfort food, jak i poszukiwaczom mniej typowych smaków.

Road map

Sprawdź kolejność wydarzeń jakie mają miejsce przy NOL restaurant. Informujemy o wszystkich kluczowych wydarzeniach abyście Państwo byli na bieżąco.

Filmy

Obejrzyj filmy prezentujące inwestycje

Media o nas

Twórca

Maciej
Konieczny

Pomysłodawca, przedsiębiorca z kilkuletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej, który w swojej karierze zarządzał rodzinnymi lokalami gastronomicznymi i organizował z powodzeniem wiele imprez plenerowych. Maciej zdradza, że na pomysł restauracji w formie „latającego spodka” wpadł kilka lat temu, podczas oglądania… bajki „Jetsonowie”. Plany głównego zarządzającego projektem są ambitne. Otwarcie NOL Restaurant nie będzie ostatecznym celem wdrażania inwestycji. Po sfinalizowaniu założonego celu, spółka wybuduje kolejne obiekty przy najbardziej ruchliwych szlakach komunikacyjnych w Polsce.

Partnerzy

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Newsletter